המדריך לעיצוב הזמנות לחתונה

 

מתחתנים? קבלו את המדריך השלם לעיצוב הזמנות לחתונה

היום הגדול בחייכם מתקרב בצעדי ענק ואתם מוצאים את עצמכם נסחפים בקלחת מרגשת ובלתי פוסקת של הכנות טכניות המתמזגות יחדיו לאירוע המושלם. אחד השלבים היותר מרגשים בדרך לאירוע הוא עיצוב ההזמנות. שלב זה בתהליך הינו גם, ללא כל ספק, חלק חשוב ביצירת הרושם המקדים הנכון אשר יעורר במוזמנים את הרצון לפנות מזמנם היקר ולהגיע לאירוע שלכם. היות וכך, לסוגיית העיצוב של ההזמנות חשיבות מכרעת. איך עושים את זה נכון?

  1. הגדרת הסגנון העיצובי

לכל אירוע באשר הוא סגנון ייחודי משלו המשלב את אופי האירוע עם אופיים של בעלי האירוע ומציע למוזמנים קוקטייל ייחודי שאיננו קיים בכל אירוע אחר. לכן, חשוב מאוד לבחור בקו עיצובי אשר ישקף נאמנה את אופייכם, כבעלי האירוע, ואת אופי האירוע אותו אתם עמלים להפיק מזה שבועות או חודשים ארוכים. מתכננים אירוע אלגנטי ומכובד בניחוח אירופאי קלאסי? ההזמנות שלכם חייבות להיות אלגנטיות ומוקפדות במיוחד. מתכננים אירוע בקו צעיר ועתיר אנרגיות מתפרצות? אל תוותרו על הזמנה צעירה, מרעננת וחדשנית שתעלה חיוך על שפתי המוזמנים ותותיר אותם מסוקרנים לחלוטין בנוגע להפתעות הצפויות להם באירוע. אז נכון, עיצוב מוכן ממאגר קיים יעשה גם הוא את העבודה ברמה הטכנית ויאפשר לכם להזמין לאירוע את קהל האורחים. אבל אם חשוב לכם ליצור את הרושם הנכון, אל תחמיצו את ההזדמנות לעצב הזמנה שהיא כל כולה שלכם ושל האירוע שלכם ותיצור את הרושם הנכון. ההשקעה בהזמנה מעוצבת תייקר, אמנם, את סעיף ההזמנות. אולם בהנחה שאין לכם את הכלים הדרושים לעיצוב מושלם של הזמנה מושלמת, מומלץ להניח למומחים בתחום לעשות את העבודה. לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה, זוכרים?

  1. השקיעו בפרטים הקטנים

מה הופך הזמנה לייחודית ומעוררת השראה? כמו תמיד, הפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל. נייר יוקרתי מהממוצע, ציטוט קולע ומעורר חיוך, צבעים התואמים את הקונספט העיצובי של האירוע, שילוב תמונה מקורית או איור קליל של הזוג המאושר ואלמנטים דומים הם אלה שיהפכו את ההזמנה שלכם להזמנה הנכונה. בניגוד לכך, לא מומלץ להשקיע בתוספות חיצוניות כמו חוטים למיניהם, סרטי סאטן או פנינים אשר מסרבלים את ההזמנות, מייקרים את העלות באופן משמעותי ואינם שווים את ההשקעה המרובה, במרבית המקרים.

  1. תזמון נכון

אל תחלקו את ההזמנות חודשים לפני האירוע, אולם מומלץ שלא להמתין לרגע האחרון. תמיד ייתכנו שיבושי דואר ואילוצים למיניהם שימנעו מידידים וממכרים היקרים לליבכם ליטול חלק באירוע. לעיתים קרובות, מדובר באילוצים שהיו יכולים להימנע לו היו האורחים מודעים לתאריך האירוע שלכם מראש. אז קחו את הזמן שלכם…

מזל טוב!

 

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha