כיצד תבחרו את ההזמנה המתאימה לכם בול?

מבחר האפשרויות העומדות בפניכם בבואכם לבחור את העיצוב של הזמנת החתונה המרגשת שלכם, עשוי להיות מבלבל בהחלט, ואפילו מסחרר. מתחתנים? ממש בשבילכם, רשימת שלושת צעדי המפתח לבחירת ההזמנה המושלמת. מזל טוב!

  1. התאמה לראש שלכם

אם אתם חבר'ה צעירים, חובבי חיים ואקשן, וחייכם המשותפים מנוקדים באין ספור חוויות מדהימות, אתם זקוקים להזמנה שתשקף אתכם כמו שצריך! הטרנד החם בשוק ההזמנות הוא הזמנות מאוירות לחתונה, בהן מאוירים החתן – כלה המאושרים בקווים קלילים וברוח צעירה, בתוספת אלמנטים שונים אופייניים המשלימים את התמונה והופכים את ההזמנה שלכם להזמנה המקורית ביותר שתוכלו לבקש! אם אתם מבוגרים או רציניים יותר, ואם אינכם מתחברים לאופנות העיצוב החולפות, אתם זקוקים להזמנה יוקרתית בעיצוב מהודר אשר תעביר מסר אלגנטי ומכבד לכל אורח פוטנציאלי. לרשותכם מגוון עשיר של עיצובי יוקרה מוקפדים, הדורים ומרשימים, אשר יכבדו אתכם ואת מקבלי ההזמנה. ובקיצור – ההזמנה לחתונה שלכם אמורה, לפני הכול, לשקף אתכם. אתם החתן – כלה באירוע הזה, ואל תשכחו זאת לרגע!

  1. התאמה למיקום האירוע

אם אתם מתעתדים לחגוג את כלולותיכם על שפת הים, בגן אירועים, בלב המדבר, או בכל מיקום אחר בחיק הטבע, אתם זקוקים להזמנה פסטורלית שתספק לאורחיכם טעימה על קצה המזלג מחוויית הטבע העשירה הממתינה להם באירוע שלכם. לעומת זאת, אם סגרתם אירוע באחד מאולמות היוקרה המפוארים בארץ, הזמנה מהודרת ויוקרתית, המעוצבת באלגנטיות מאופקת, תעשה עבורכם את העבודה, ותספק לאורחים מושג או שניים על רמת היוקרה של האירוע שאתם עומדים להפיק. אל תשכחו שעבור המוזמנים, ההזמנה מהווה פתיח לאירוע עצמו, ומשמשת כמקור לפרשנות על רמת האירוע ועל מידת הכדאיות של 'שריפת' ערב שלם עבורו, וגם- איך לא- על גובה הסכום שיתנוסס על הצ'ק. ההתאמה בין סגנון מקום האירוע לבין ההזמנה חשובה ביותר!

  1. התאמה לכיס

אם ההכנות לאירוע חרגו מזמן מפרופורציות והתקציב העומד לרשותכם מוגבל יחסית, תוכלו לבחור עיצוב מרשים ויוקרתי להזמנה שלכם מתוך מאגר קיים הכולל מגוון עיצובים מדהימים. אם אתם נחושים להפיק הזמנה מדהימה שלא תישכח ואם התקציב שלכם גמיש יותר, אתם מוזמנים לעצב יחד אתנו את הזמנת החתונה המנצחת שהיא כל כולה שלכם.

המון מזל טוב!

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha