הזמנה שכולם יאהבו

כיצד תעצבו את ההזמנה ש-כ-ל המוזמנים יאהבו?

באירוע שלכם עומדים להשתתף חבר'ה צעירים מלאי אנרגיות, זוגות מבוגרים, כבודים ואלגנטיים, בני משפחה, קולגות לעבודה, שכנים, ובעצם, מי לא? בהנחה שכל אחד מהמוזמנים אמור לקבל הזמנה לאירוע, סביר להניח שגם אתם מתחבטים בשאלת המיליון דולר: כיצד מעצבים את ההזמנה שכל המוזמנים, ללא יוצא מן הכלל, יתלהבו ממנה?

כיצד תרצו את כולם בבחירת ההזמנה שלכם?

כמו בכל אירוע מכונן בחייכם, אתם נוטים להזמין את כל ידידיכם ומכריכם ליטול חלק בשמחתכם הגדולה. באופן טבעי, סביר להניח שטעמם העיצובי כמו גם אופיים של המקבלים נבדלים זה מזה במידה כזו או אחרת. ככלות הכל, לכל אחד מאתנו טעמו האישי הייחודי לו, וזה לגיטימי לחלוטין. בעיצוב ההזמנה, כמו כל בעל אירוע אחר, אתם שואפים ליצור את הרושם הנכון על כל אחד מהמוזמנים במטרה לגרום לו לפנות מזמנו היקר ולטרוח להגיע לאירוע. עם זאת, חשוב להבין, כי הניסיון לקלוע לטעמו של כל אחד ואחת מהמוזמנים הינו ניסיון עקר וחסר כל סיכוי. לעולם לא תצליחו למצוא את הנוסחה המתאימה לכולם מהסיבה הפשוטה, שהיא איננה קיימת. מה עושים? פשוט חיסכו לעצמכם תסכול מיותר, וותרו מראש ואל תנסו להתאים את הזמנתכם לטעם קולקטיבי כזה או אחר. לכו על ההזמנה המדברת אל ליבכם וקוו שהמוזמנים, או חלקם הארי לכל הפחות, יתחבר לעיצוב ההזמנה ולמסר שהוא נושא בחובו.

ובכל זאת?

גם אם תמיד חלמתם על הזמנה פרועה, שובבה וחסרת מעצורים (כמותכם…) אל תניחו להזמנה שלכם לעבור את הגבול ושמרו על קו הנורמה. תמיד תוכלו לשלב בהזמנה ציטוט מצחיק, תמונה מלהיבה או צבעים עזים יחסית, אך השתדלו שלא להיסחף יתר על המידה, שכן הזמנה צעקנית מדי עלולה לגרום לחלק ניכר מהמוזמנים שלכם, בעיקר המיושבים והכבודים שביניהם, להישאר בבית. לעיצוב ההזמנה המושלמת שלכם, מומלץ שתשבו עם עצמכם ותשרטטו את הקו העיצובי העונה על גחמותיכם העיצוביות ומשקף נאמנה את אופייכם ואת אופי הקשר המשותף שלכם. מעבר לכך, מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע אשר יכוון אתכם לבחירת העיצוב הנכון אשר מגשים את כל חלומותיכם, מחד, ומתכתב היטב עם אופי קהל המוזמנים שלכם, מאידך. אנו בסטודיו פריטי-פייפר נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בעיצוב הזמנת חלומותיכם תוך תיאום ציפיות מלא מולכם. בנוסף, נשמח אם תשרטטו את אופי קהל המוזמנים שלכם באופן שיאפשר לנו לתת מענה לאופיים של חלק ניכר מהמוזמנים.

הרבה מזל טוב!

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha