מטרת ההזמנות לאירוע

עורכים אירוע בקרוב? כמה מילים על מטרת ההזמנות לאירוע ועל משמעותן

הזמנה לאירוע מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהאירוע עצמו. עם זאת, חשוב לזכור כי להזמנה ישנה מטרה מוגדרת וברורה המשפיעה על עיצובה ועל מידת ההשקעה שרצוי להשקיע בה.

אז קודם כל, מי צריך הזמנות?

בעידן האלקטרוני, בו ניתן, בעצם, להזמין את כל מכריכם באמצעות הודעת מייל פשוטה המופצת בלחיצת מקש אחת במהירות מקסימלית ובאפס מאמץ, יהיה מי שיתהה: אז מי צריך בכלל הזמנות? אז נכון, מן ההיבט הטכני הזמנה מודפסת הנשלחת באופן אישי אל כל מוזמן ומוזמן עשויה להצטייר כמיותרת משהו. עם זאת, אם תחשבו על מטרתה של ההזמנה, תגיעו גם אתם למסקנה כי אין תחליף להזמנה האותנטית, המושקעת והמעוצבת. הזמנה היא, כשמה, אמצעי המאפשר לכם, עורכי האירוע, להזמין את ידידכם, את מכריכם, את קרובי המשפחה ואת כל היקרים לליבכם לאירוע העתידי שלכם. בהתחשב בעובדה שכולנו עמוסים, טרודים, ממהרים ומתקשים למצוא את החור הפנוי בלו"ז להשתתפות באירועים כאלה ואחרים, הרי שעל ההזמנה שלכם לשדר לקהל המוזמנים את המסר כי השתתפותם באירוע חשובה לכם מאוד. אם תבחרו לוותר על הזמנה של ממש ולהזמין את אורחיכם באמצעות הדואר האלקטרוני, אל תתפלאו אם אחוזי רמת ההשתתפות באירוע יהיו מאכזבים. ככלות הכל, הזמנה שאיננה מכבדת את המקבל ואיננה מדגישה את הציפייה שלכם, איננה מעוררת במוזמנים חשק להגיע והם אינם חשים כל מחויבות לפנות מזמנם היקר עבורכם, ולגמרי מובן מדוע. לא סתם נהוג אף לנסוע ולתת את ההזמנות ביד, פנים מול פנים, אל המוזמנים הקרובים אליכם ביותר. זה אמנם קצת מעיק וגוזל זמן יקר אך זה בהחלט עושה את ההבדל למוזמנים ואם לא תעשו זאת הם עלולים להיפגע ואף להבריז מהאירוע.

כיצד מעצבים הזמנה שתעשה את העבודה?

מטרתה של ההזמנה היא להעביר לאורחים את המסר כי אתם ממתינים להם. כבר אמרנו. אז החלטתם להשקיע בהזמנה מעוצבת ובדיוורה במטרה להגדיל את אחוזי ההשתתפות העתידיים באירוע שלכם. כעת, חשוב לתכנן נכון את עיצובה של ההזמנה על מנת שתעביר את המסר שלכם לקהל המוזמנים באופן אופטימלי. לשם כך, חשוב ביותר להשקיע בהזמנה מכובדת המכבדת את המקבל. נייר פשוט ולא איכותי, עיצוב מרושל, בנאלי או בלתי מושקע באופן בולט יעבירו למקבלים מסר מזלזל בעליל ולא יעוררו בהם רצון להתאמץ במטרה להפגין נוכחות באירוע אותו אתם עורכים. גם עיצוב צעקני ועודף אלמנטים עשוי להרתיע את המוזמנים ולאבד את קריאות ההזמנה. פרטי האירוע צריכים להיות החלק העיקרי בהזמנה, להיות גדולים דיו, ברורים וקריאים והעיצוב צריך כולו להיות נעים ומסודר, בפרופורציות הנכונות ובצבעים רכים, תואמים לאירוע ומשתלבים יפה זה עם זה. לכן, גם אם אתם שובבים, חובבי אקשן ותאבי סנסציה, עצבו הזמנה מעט סולידית, עשירה אשר, מחד, מאפיינת את הזוג המאושר ותואמת את סגנונו, ומאידך, תכבד את מקבליה.

מזל טוב!

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha