הזמנות מקוריות

הזמנה שהיא אך ורק שלכם? יש חיה כזאת!

אוהבים להיות מקוריים? חשוב לכם להיות ייחודיים? סביר להניח ששאיפה זו באה לידי ביטוי בכל שלב בתכנון האירוע שלכם. גם ההזמנה לאירוע שלכם אמורה להיות מקורית, ייחודית ומובדלת מאין ספור ההזמנות שנתקלתם בהן לאחרונה. כזאת שהאורחים ידברו עליה וירצו לשמור למזכרת. אז כיצד מעצבים הזמנה שהיא רק שלכם? הזמנה שאיננה שבלונית ואיננה מהווה חיקוי לטרנדים כאלה ואחרים בשוק ההזמנות?

מי צריך הזמנה מקורית?

השתתפותם באירוע של החברים הקרובים ושל המעגל המשפחתי המצומצם שלכם מובטחת בכל מקרה. אבל מעבר לכך, חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי השגרה העמוסה מקשה על השתתפות באירועים שאינם מוגדרים כחובה. ובהנחה שרבים מהמוזמנים שלכם שבעו מאירועים נדושים ונעדרי חידוש, הרי שמומלץ ביותר להעביר להם את המסר כי האירוע שלכם עומד להיות מקורי, שונה ומיוחד באמצעות הזמנה מקורית ומעוררת התפעלות. יצירת הזמנה מקורית, חדשנית ובלתי נדושה היא לאו דווקא פונקציה של השקעה מופרזת. הזמנה מקורית ומיוחדת איננה כרוכה בהוצאה פיננסית מוגזמת ואינה דורשת מכם ללכת רחוק מדי בעיצוב. כל שעליכם לעשות הוא להשקיע זמן ומחשבה בתכנון ההזמנה ולהפוך אותה להזמנה המאפיינת אתכם, המזוהה אתכם והמשדרת מסר שהוא אך ורק שלכם. הזמנה ייחודית מעבירה למקבלים את המסר כי האירוע שלכם איננו עוד אירוע, הדומה עד זהה לעשרות אירועים בהם השתתפו בעבר, ומעוררת בהם סקרנות וציפייה להשתתפות באירוע עצמו.

איך עושים את זה?

אמצו את מוחכם והיו יצירתיים- נסו לדלות סיפור מעורר השראה ומעלה חיוך המאפיין אתכם יותר מכל. מה דעתכם לשלב אותו בהזמנה ולייצר אצל המקבלים ציפייה וסקרנות בנוגע לאירוע עצמו? אם יש לכם אמירה משלכם, המאפיינת אתכם ואת הקשר ביניכם, תוכלו לשלבה בהזמנה ולעורר חיוך גדול בקרב המוזמנים שייהנו מהמקוריות ומהגיוון גם יחד. בנוסף, הזמנה מקורית הינה במה מצוינת לאזכור התחביבים שלכם, להנצחת חוויות משותפות שחוויתם בטיול או במסע משותף, להעברת מסר הומוריסטי, ובקיצור – הבנתם את הרעיון. כל עוד ההזמנה שלכם מאפיינת אתכם, מעבירה מסר ייחודי לכם ומשתפת את המקבלים באנקדוטות אישיות משלכם, אין כל ספק שהיא תהיה מקורית במיוחד ולא דומה לאף הזמנה אחרת שפגשתם אי פעם. אך זכרו, אין צורך להיסחף עם עיצובים בלתי מקובלים, פרועים ויוצאי דופן באופן בולט. חבל להעמיס על המקבל בשלל עיצובים או בצבעים בלתי הרמוניים- מטרת ההזמנה היא ליידע את מקבליה בפרטי האירוע ולכן יש לוודא שהטקסט קריא ונוח, בצבעי טקסט מנוגדים ככל האפשר לצבעי הרקע, ובפונט גדול דיו. המקוריות של ההזמנה שלכם נעוצה בדברים שמעבר, ובכך היא הופכת את האירוע שלכם למושא סקרנותם של המוזמנים. וכמובן, ככל שההזמנה תהיה יותר "שלכם" כך יהיה כיף יותר לשמור אותה למזכרת ולהביט בה עוד שנים לאחר האירוע.

שיהיה במזל טוב!

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha