אז אילו הזמנות מדהימות ממתינות לכם?

מבחר ההזמנות העשיר והססגוני העומד לרשותכם, מאפשר לכם לבחור את ההזמנה הקולעת בול לטעמכם. ההזמנה שתייצג אתכם, הזוג המאושר, באופן הטוב ביותר, ואשר תגרום לכל מקבלי ההזמנה להבין, בלי מילים, כי את האירוע שלכם אסור לפספס!

הזמנות קלאסיות:

בקטגוריית ההזמנות הקלאסיות תמצאו מגוון עיצובים קלאסיים ומושקעים, במבחר סגנונות. לבחירתכם, עיצובים קלאסיים עדינים ואלגנטיים לצד עיצובים קלאסיים ברוח שובבה ואפילו ספונטנית, ועוד שלל עיצובים המייצגים את מיטב הקלאסה של הטרנדים האחרונים בנישת הזמנות החתונה. אתם מוזמנים לבחור את העיצוב הקלאסי המדבר אל ליבכם, ואשר יגרום למוזמנים לסמן בלוח השנה את תאריך האירוע שלכם!

הזמנות יוקרתיות:

פרפקציוניסטים? עומדים להפיק אירוע יוקרתי ומושקע ברמה אחרת? ההזמנה שלכם חייבת להתאים לרמת הסטייל של האירוע! לרשותכם מבחר הזמנות יוקרתיות מדהימות בקווים אלגנטיים, אשר יעבירו לקהל המוזמנים שלכם מסר בלתי מילולי אבל ברור מאין כמותו: "הלו, חבר'ה, מאחורי ההזמנה שאתם מחזיקים בידיכם עומד זוג עם יכולות בלתי מבוטלות ועם הרבה טעם טוב, שעומד להפיק חתונה מדהימה שאסור, אבל אסור, לפספס!"… לרשותכם גם הזמנות יוקרתיות נפתחות, לתוספת נופך יוקרה שישדרג את ההזמנה שלכם לפסגות אחרות. מזל טוב!

הזמנות עם תמונה:

אתם עושים את ההזמנה שלכם! הזמנות המבוססות על תמונת החתן-כלה המאושרים, הן קלאסיקה שמעולם לא נס ליחה. אחרי הכול, אתם עומדים לככב במרכז האירוע, ומה מתאים יותר מהזמנה עם תמונה מדהימה המציגה אתכם במיטבכם? אם הזמנה שהיא כל כולה חיוך משותף עושה לכם את זה, צאו להצטלם ולכו על הזמנה עם תמונה. איזה יופי!

הזמנות מאוירות:

הזמנות בראש אחר! אם אתם חברה מקוריים, יוזמתיים ובעלי מעוף, מן הסוג שמחפש תמיד אחר הזווית שאף אחד לא חשב עליה, האופציה של הזמנה מאוירת נוצרה ממש עבורכם! הזמנות מאוירות כוללות איור ייחודי שלכם, הזוג המאושר, כשברקע מככבים אלמנטים שונים המייצגים אתכם יותר מכל. תוכלו לשלב באיור אזכורים לתחביבים משותפים, רמזים לטיולים קסומים שערכתם בעבר, קריצות לתכונות אופי מרכזיות המאפיינות אתכם, וכל פרט אחר שיעלה למקבלי ההזמנה חיוך גדול על השפתיים. אז אם חיפשתם הזמנה מפתיעה שיוצאת מהקווים – מצאתם!
 

יש לכם שאלה? רוצים להזמין?
נשמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו אלינו ל 054-6133336
או מלאו את הטופס הבא ושלחו אלינו.
מחכים לשמוע מכם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

תוכן ההודעה

captcha